Velkommen til et stemningsfullt juleselskap på Stranno, med god mat, underholdning og hyggelig førjulsstemning!
Kvelden byr på underholdning med Stina Eia og Kenneth Mydland, som presenterer «Generasjon X – alt var (nesten) bedre før». Her blir det tilbakeblikk, gjenkjennelige øyeblikk og humor som inviterer til både latter og gode samtaler.
På menyen står smakfull, tradisjonell julemat av høy kvalitet, levert av de lokale leverandørene Moi Kjøtt og Nyyyt i Bjerkreim. Maten serveres to ganger på fat, slik at det blir god anledning til å nyte julens klassiske smaker i hyggelig selskap.
Etter julemåltidet venter et fristende dessertbord, med kaffe inkludert. Med god mat, levende underholdning og en varm atmosfære ligger alt til rette for en minnerik kveld på Stranno.
Dette er inkludert i prisen:
To ganger fatservering med julemat
Dessertbord og kaffe
Underholdning med Stina Eia og Kenneth Mydland
Pris: kr 1 490 per person
Velkommen til Stranno for en festlig kveld med julestemning, gode smaker og underholdning som vekker både minner og latter!

Aktivitetskalenderen er en åpen oversikt over arrangement som finner sted i hele Magma Geopark. Er du arrangør kan du registrere ditt arrangement på linken under.