Søk etter stikkord eller emner i magmageopark.no

Oktoberfest i Egersund

Datoer:

  • fredag 25 september 2026, kl:
  • lørdag 26 september 2026, kl:
  • fredag 02 oktober 2026, kl:
  • lørdag 03 oktober 2026, kl:

Sted
Berentsens Brygghus, Eigersund


Egersunds Mandssangforening og Berentsens Brygghus AS har i mer enn 115 år skapt gode opplevelser for folk, begge på sin egen måte. I 2009 gikk de sammen om å arrangere den første Oktoberfesten i Egersund. Et innleid sirkustelt ble fylt to kvelder på rad med feststemte gjester som fikk oppleve allsang, variert underholdning, god mat og et bredt utvalg drikke.

Året etter ble arrangementet flyttet til byteltet, og siden den gang har sangere, musikere og publikum vært de viktigste bidragsyterne til den gode stemningen. Publikum får oppleve underholdning fra både Mandssangerne og Egersund Musikkorps Tyrolerorkester, og det legges til rette for allsang og fellesskap gjennom hele kvelden.

Oktoberfest i Egersund har utviklet seg til å bli en fast tradisjon med fokus på kultur, musikk, fellesskap og gode opplevelser. Her kan gjestene nyte matservering og et variert underholdningsprogram i en unik atmosfære.

Ønsker du å oppleve den gode stemningen til høsten, lønner det seg å sikre billetter tidlig – arrangementet har tidligere blitt utsolgt lenge før sommeren


Se arrangørs nettside

Hva skjer i Eigersund

Aktivitetskalenderen er en åpen oversikt over arrangement som finner sted i hele Magma Geopark. Er du arrangør kan du registrere ditt arrangement på linken under. 

Gå til registreringsskjema